Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakkımızda

Olurbutik.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Olur Butik Elektronik Satış Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti. olarak olurbutik.com ve Olur Butik perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

Mutlu Müşteri
Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Olur Butik, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. olurbutik.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi
olurbutik.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş
olurbutik.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. olurbutik.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

olurbutik.com
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz